АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Ворзель

Наші магазини є в Києві, в Ірпені, Вишневому, ми можемо доставити Вам акумулятор Кур'єром, або Ви можете обрати найближчий магазин і забрати самовивозом.

Купити автомобільний акумулятор Ворзель

Купити авто акумулятор Ворзель

Технології GEL в акумуляторних батареях. Кожна сучасна АКБ базується на певному технологічному процесі, завдяки якому вдається забезпечити її ефективну експлуатацію у тих чи інших ситуаціях. Як відомо, більша частина джерел живлення має кислотний або лужний електроліт, який перебуває у плинному стані.

Сьогодні з'явилася можливість купити авто акумулятор Ворзель гелевої технології, яка має певні переваги. Такі батареї відрізняються тим, що демонструють значний циклічний ресурс, який за запевненнями окремих виробників може становити 800 циклів. При цьому купити акумулятор на авто Ворзель варто і тому, що він збереже свої початкові показники продуктивності навіть через роки.

Особливості технологічного процесу. Багато хто вважає, що GEL розшифровується, як гелій, але насправді йдеться про гелі, який виступає як сепаратор між свинцевими пластинами. Силікагель, який і дав назву даному пристрою, заповнює собою весь простір. На акумулятори Ворзель ціна приємно здивує кожного покупця. Коли сепаратор твердне, стає твердим пористим матеріалом, схожим на міцну губку. Саме пори й забезпечують утримання електроліту, який перебуває у зв'язаному стані.

Акумулятори Ворзель купити буде вигідним рішенням, тому що:

  • дозволяють виключити обсипання пластин;
  • продовжують ресурс експлуатації АКБ;
  • підвищують стійкість перед глибоким розрядом.

Навіть мінімальний термін експлуатації, що вказується виробниками такого обладнання, буде суттєво вищим за показники аналогів. У той же час варто відзначити, що деяким вдається досягати неймовірної довговічності, що становить близько 10 років. Купити автомобільний акумулятор Ворзель коштує тим, хто часто стикається з глибоким розрядом. Подібний агрегат може зберігати експлуатаційні показники навіть за 350 циклів такої розрядки, а при втраті 30 відсотків може заряджатися-розряджатися до 1200 разів.

Акумулятори Ворзель ціна

Акумулятори Ворзель ціна

Сучасна батарея та її переваги. Рішення купити акумулятор на авто Ворзель дозволить заощадити значні кошти, які потрібно використовувати на ремонт або заміну пристрою в інших ситуаціях. Конструктивні особливості дозволяють виключити швидку сульфатацію. Найбільш помітною буде різниця, якщо порівнювати AGM та GEL. Автомобіліст може придбати цей пристрій і протягом декількох днів залишати його в розрядженому стані без остраху повної втрати експлуатаційних якостей.

Наша компанія допоможе вам купити акумулятори Ворзель, для чого на сайті зібраний широкий перелік моделей. Всі агрегати проходять детальну перевірку, що в результаті дає впевненість у їх надійності та міцності. На акумулятори Ворзель ціна все також демократична, що унеможливлює зайві витрати при їх замовленні.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00