АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Пуща Водиця

Наші магазини є в Києві, в Ірпені, Вишневому, ми можемо доставити Вам акумулятор Кур'єром, або Ви можете обрати найближчий магазин і забрати самовивозом.

Купити авто акумулятор Пуща Водиця

Купити авто акумулятор Пуща Водиця

Яку марку виробників акумуляторів вибрати? Всі автолюбителі мають певні правила, які були вироблені завдяки тривалому терміну експлуатації машин і великому особистому досвіду. Тому їм добре відомо, наскільки важливо купити автомобільний акумулятор Пуща Водиця, який буде якісним і довговічним.

Сьогодні існує ціла низка виробників, імена яких мало що говорять покупцям. Це робить вибір нового джерела живлення складнішим завданням. Для того, щоб купити акумулятор на авто Пуща Водиця і не шкодувати про вибір, необхідно приділити увагу відгукам, а також враховувати експертні думки.

Найпопулярніші марки. Статистика дозволяє точно відповісти на питання, які пристрої користуються популярністю серед покупців. До них належать:

  • Optima;
  • Bosh;
  • Varta.

На акумулятори Пуща Водиця ціна може значно коливатися, що залежить від їхньої надійності та продуктивності. Наприклад, обладнання Optima відноситься до середнього цінового сегменту, але витрати на придбання АКБ будуть виправданими. Пристрої демонструють грандіозний рівень стабільності навіть в умовах суворої зими, характерної для багатьох регіонів країни. Якщо такі акумулятори купити, то вони будуть здатні працювати навіть у тому випадку, якщо корпус отримає певні пошкодження. При виробництві батарей використовується гелієвий електроліт, що дозволяє віднести їх до агрегатів, що не обслуговуються.

Акумулятори Пуща Водиця ціна

Акумулятори Пуща Водиця ціна

Bosh чи Varta? Купити авто акумулятор Пуща Водиця найкраще відомої марки, наприклад, пристрої від Bosh. Вони можуть мати ємність до 100Ач, що дозволяє легко знайти відповідну модель. У середньому маса пристрою не перевищує 15 кг. Потрібно також відзначити, що на акумулятори Пуща Водиця ціна буде дещо вищою, тому що в їхньому складі є срібло. Як відомо, цей метал має високу провідну здатність, що дозволяє збільшити тривалість експлуатації.

Конструкція оснащується гідрометром, що дозволяє визначити поточний стан електроліту, полегшуючи експлуатацію.

Акумулятори Пуща Водиця купити буде вигідним рішенням, особливо якщо йдеться про продукцію Varta. Багато пристроїв цього виробника доповнені спеціальними пластинами, в яких також використовується срібло, завдяки чому електроди отримують велику площу зіткнення з електролітом, збільшуючи обсяг струму.

Всі ці марки користуються великою популярністю, але це не означає, що продукція інших заводів має нижчу якість. Для перевірки завжди слід відштовхуватися від рекомендацій продавців та інших автомобілістів. Ми пропонуємо купити акумулятор на авто Пуща Водиця, який демонструє усі заявлені характеристики. Його експлуатація дозволить зробити життя власника машини приємнішим. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, що позитивно впливає на якість товару.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00