АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Харків

Наш магазин знаходиться в місті Київ, ми можемо відправити Вам акумулятор в місто Харків поштою, посилка їде 1-2 дні, вартість пересилання акумулятора 35-110 ампер приблизно 100 грн. Без урахування післяплати.

А також спеціальна пропозиція: за умови передоплати на карту, ми надішлемо Вам акумулятор компанією Delivery за свій рахунок. Обов'язково скажіть менеджеру, що Ви бажаєте доставку за наш рахунок.

Акумулятор Харків

Купити акумулятор у Харкові. Кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю придбання акумулятора для свого транспортного засобу. При цьому всі власники автомобілів поділяються на дві групи. До першої відносяться ті, хто здійснює заміну даного пристрою з настанням належного терміну. На жаль, таких людей є меншість. Друга група автовласників вирішує купити акумулятор Харків з настанням холодів. Цей підхід є неправильним, оскільки необхідно своєчасно стежити за справністю авто.

Акумулятор Харків

Існує кілька варіантів придбання джерела струму. Перший полягає в тому, щоб звернутися по професійну допомогу на станцію технічного обслуговування. Працівники СТО можуть допомогти у підборі необхідного пристосування. Але як бути у тому випадку, коли ви вирішили купити акумулятор у Харкові самостійно? У даній ситуації необхідно визначитися з основними параметрами вибору пристрою.

Особливості придбання джерела струму. Для того, щоб акумулятор купити Харків, який найкраще підійде для вашого автомобіля, слід звернути увагу на такі параметри:

  • ємність батареї;
  • особливості підключення клем та розміри;
  • стартовий струм.

Ємність батареї є основним параметром, на який потрібно орієнтуватися при виборі пристрою. Для кожного транспортного засобу є чіткі рекомендації з цього приводу. Цей параметр означає загальний обсяг енергії, яку здатний накопичувати та зберігати акумулятор. Вимірюється в ампер-годиннику. Дані щодо ємності вказуються на корпусі джерела струму.

Купити акумулятор Харків

Для визначення розміру та особливостей підключення клем рекомендується вивчити старий пристрій. Це допоможе вам здійснити покупку, орієнтуючись на особливості автомобіля.

Купити акумулятор Харків

Третій параметр вказує на можливість надходження енергії до двигуна, який не нагрітий. Цю особливість слід вивчити докладніше у тому випадку, коли має місце експлуатація автомобіля за низьких температурних режимів.

Також автомобільний акумулятор Харків слід підбирати, орієнтуючись на цінову політику. В даному випадку віддавати перевагу рекомендується влаштуванню такого виробника, який укладається у рамки встановленого бюджету.

Бо на сьогоднішній день існує ризик придбання підробок акумулятори Харків, рекомендуємо замовляти джерело струму на нашому сайті. У нас представлена ​​лише оригінальна продукція високої якості.Статті
2 Травня 2023
Для Вашої зручності ми відкрили ще один магазин на виноградарі, де ви можете..
14 Квітня 2023
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО КИЄВУ
11 Квітня 2023
Подивитись найближчі працюючі магазини...
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00