АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Ірпінь

Наші магазини є в Києві, в Ірпені, Вишневому, ми можемо доставити Вам акумулятор Кур'єром, або Ви можете обрати найближчий магазин і забрати самовивозом.

Купити авто акумулятор Ірпінь

Купити авто акумулятор Ірпінь

Робота акумуляторної батареї. Джерело електрики, розташоване під капотом транспортного засобу, дозволяє забезпечити його ефективну експлуатацію. Саме він відповідає за старт двигуна, а також елементи освітлення та датчики, що входять до системи транспортного засобу.

Купити акумулятор авто Ірпінь слід відразу після того, як попередній пристрій вийшов з експлуатації. Принцип роботи батареї заснований на тому, щоб трансформувати електричну енергію на її хімічний еквівалент або провести зворотну реакцію, що залежить від поточної мети. У процесі своєї роботи пристрій має витримати кілька циклів розряду-заряду.

Особливості експлуатації батареї. Збираючись купити акумулятор на авто Ірпінь, потрібно пам'ятати, що інтенсивність віддачі енергії залежить від того, скільки споживачів використовують струм зараз. Під час розряду починається взаємодія між свинцевими пластинами, що мають різну полярність, що призводить до вивільнення електродів електроліт. Результатом стає отримання сульфату металу та води, що призводить до втрати самого електроліту.

На акумулятори Ірпінь ціна залишається невисокою, що дозволяє придбати новий пристрій вже за перших ознак виходу з ладу старої моделі. Коли двигун транспортного засобу знаходиться в активному стані, то активується генератор, який заповнює заряд батареї. Також подібну процедуру можна виконати окремо, скориставшись для цього відповідним пристроєм. Сучасні акумулятори купити можна на нашому сайті, де представлена ​​тільки сертифікована продукція.

Коли відбувається зворотний процес, взаємодія між водою та сульфатом призводить до появи чистого свинцю та сірчаної кислоти. Результатом є:

  • накопичення заряду;
  • відновлення колишньої щільності електроліту.

Акумулятори Ірпінь ціна

Акумулятори Ірпінь ціна

Сучасний підхід. Дуже важливо дотриматися правила, згідно з яким при заряді батареї повинен зберігатися певний показник напруги. Якщо він буде надлишковим, це може спричинити падіння якості електроліту. Тому, вирішуючи купити автомобільний акумулятор Ірпінь, необхідно враховувати цю особливість. Недостатня потужність може стати причиною зменшення тривалості експлуатації батареї.

Купити акумулятор на авто Ірпінь слід таким чином, щоб були враховані кліматичні особливості регіону, в якому експлуатуватиметься агрегат. Висока температура призводить до того, що батарея виробляє більше енергії, тому корозійні явища виявляються явніше. Зниження температурних показників також може вимагати акумулятори купити. Причиною є те, що хімічні процеси стають повільнішими, а густина електроліту залишається мінімальною. Так як у нас на сайті на акумулятори ціна демократична, то подібну покупку може дозволити собі кожен автомобіліст.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00