АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Одеса

Наш магазин знаходиться в місті Київ, ми можемо відправити Вам акумулятор до міста Одеса поштою, посилка їде 1-2 дні, вартість пересилання акумулятора 35-110 ампер приблизно 100 грн. Без урахування післяплати.

А також спеціальна пропозиція: за умови передоплати на карту, ми надішлемо Вам акумулятор компанією Delivery за свій рахунок. Обов'язково скажіть менеджеру, що Ви бажаєте доставку за наш рахунок.

Акумулятор Одеса

Купити акумулятор в Одесі. Власники транспортних засобів змушені стикатися з неприємними ситуаціями, що настають із приходом холодної пори року. Це пов'язано з неможливістю чи труднощами у тому, щоб завести автомобіль. Найчастіша причина цієї проблеми – в акумуляторі, що розрядився.

Акумулятор Одеса

Це природний процес, адже за низьких температурних показників електроліт замерзає, що призводить до зниження хімічної реакції. У зв'язку з цим кількість струму, що виробляється акумулятором Одеса, значно зменшується.

Основні параметри для вибору джерела струму. При необхідності купити акумулятор в Одесі слід звернути увагу на те, що всі без винятку джерела струму поділяються на два види:

  • необслуговувані;
  • обслуговуються.

Заводські акумулятори Одеса, що не обслуговуються, відрізняються тим, що у даних пристроїв повністю закриті пробки для заповнення рівня електроліту. Такі джерела струму не підлягають обслуговуванню і є повністю готовими до використання.

Акумулятори, що обслуговуються, Одеса припускають можливість зарядки та заповнення рівня електроліту. Такі пристрої потребують постійного контролю та необхідних дій щодо догляду за ними.

Для того щоб придбаний акумулятор Одеса прослужив вам якнайдовше, слід підбирати пристрій відповідно до рекомендацій заводу-виробника транспортного засобу.

Купити акумулятор в Одесі

Також необхідно звернути увагу на дату виготовлення приладу. Так, якщо загальний термін, починаючи від дати виробництва, становить понад шість місяців, такий пристрій купувати не рекомендується. Погодьтеся, купити джерело струму, яке вже розряджено – не найкращий вибір.

Купити акумулятор в Одесі

Не забувайте про те, що найбільш вірним рішенням буде купити акумулятор в Одесі такої ємності, яка вказана в інструкції до транспортного засобу. Важливим параметром є розмір джерела струму. Якщо пристрій буде більшим, ніж рекомендований виробником, існує небезпека нестачі місця для його встановлення. У зв'язку з цим перед покупкою слід ретельно виміряти його довжину.

Для того щоб на сто відсотків бути впевненим у якості джерел струму, що купуються для вашого авто, замовляйте їх на нашому сайті. У нас представлена ​​лише оригінальна, перевірена часом продукція.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00