АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Дніпропетровськ

Наш магазин знаходиться в місті Київ, ми можемо відправити Вам акумулятор до міста Дніпропетровська поштою, посилка їде 1-2 дні, вартість пересилання акумулятора 35-110 ампер приблизно 100 грн. Без урахування післяплати.

А також спеціальна пропозиція: за умови передоплати на карту, ми надішлемо Вам акумулятор компанією Delivery за свій рахунок. Обов'язково скажіть менеджеру, що Ви бажаєте доставку за наш рахунок.

Акумулятор Дніпропетровськ

Купити акумулятор у Дніпропетровську. Для функціонування будь-якого транспортного засобу необхідний акумулятор. Цей пристрій забезпечує живлення всіх без винятку споживачів енергії в автомобілі. Саме тому належний стан джерела струму необхідно контролювати насамперед.

Купити акумулятор у Дніпропетровську

Акумулятор Дніпропетровська має середній термін експлуатації – від 3 до 5 років. Цей період може змінюватись в залежності від умов його використання та своєчасного обслуговування. Якщо цей прилад все частіше підводить вас у тих випадках, коли ви намагаєтеся завести автомобіль, слід подумати про те, щоб купити акумулятор у Дніпропетровську.

Правила підбору джерела струму. Для кожного автомобіля завод-виробник рекомендує використовувати такий тип акумулятора Дніпропетровськ, який підійде для нього найкращим чином. На ці параметри слід звернути увагу насамперед при придбанні пристрою:

  • номінальна ємність (вимірюється в ампер-годинниках);
  • характеристика пускового струму;
  • розміри пристрою;
  • маса приладу;
  • відповідність європейським стандартам.

При детальному вивченні інструкції з експлуатації авто можна виявити параметри акумуляторної батареї, яка рекомендована заводом-виробником для вашого транспортного засобу.

Деякі власники автомобілів купують пристрої з більшим показником ємності для зимового періоду. Такі дії виправдані лише у разі наявності якісної електропроводки. В іншому випадку існує ризик виходу з ладу генератора.

Купити акумулятор у Дніпропетровську

Також слід звернути увагу на спосіб кріплення та полярність клем. Якщо розташування таких елементів не буде дотримано, існує небезпека нестачі дроту для встановлення приладу. Не зайвим буде вимірювання ширини і довжини придбаного пристрою.

Купити акумулятор у Дніпропетровську

Якщо ви вирішили купити акумулятор, необхідно перевірити існуючий рівень електроліту в приладі. Також простежте за тим, щоб ви отримали заповнений гарантійний талон з усіма характеристиками придбаного пристрою.

На нашому сайті ви зможете купити акумулятор у Дніпропетровську для всіх типів транспортних засобів. Якщо ви не визначилися з моделлю пристрою, рекомендуємо звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть купити акумулятор Дніпропетровськ, який найкраще підійде для вашого автомобіля.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00