АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Горенка

Наші магазини є в Києві, в Ірпені, Вишневому, ми можемо доставити Вам акумулятор Кур'єром, або Ви можете обрати найближчий магазин і забрати самовивозом.

Купити авто акумулятор Горенка

Купити авто акумулятор Горенка

Правила експлуатації акумуляторних батарей. Джерело живлення виступає ключовим елементом у конструкції авто, тому що без нього машину просто неможливо буде зрушити з місця. Тому для автовласників питання – купити авто акумулятор Горенка чи ні – взагалі не стоїть, адже агрегат завжди має бути у робочому стані. Його ресурс дозволяє використовувати батарею до 7-10 років, а деякі прості рекомендації допоможуть легко досягти таких показників.

Продовжуємо термін роботи АКБ. Всім тим, хто зібрався купити акумулятор на авто Горенка, важливо пам'ятати про агресивність електроліту, який знаходиться всередині коробки. Якщо корпус дає текти, необхідно терміново провести заміну. Адже пари кислоти можуть бути небезпечними не тільки для людини, але й для інших елементів, що знаходяться під кришкою капота. Сама процедура заряджання може проводитися лише у приміщенні з кімнатною температурою, де можна забезпечити ефективний процес провітрювання. Для батареї буде небезпечним:

  • недозаряд;
  • перезарядження.

Хоча на акумулятори Горенка ціна невелика, подібних недоглядів краще не робити. Адже якщо не дотримуватись найпростіших вимог, то нова АКБ вийде з ладу вже за кілька місяців. Розряджену батарею не можна ні зберігати, ні використовувати повторно без заряджання.

Процес монтажу обладнання можна проводити лише тоді, коли двигун заглушений, а споживачі автомобільної мережі вимкнені. Для тих, хто вирішив купити акумулятори Горенка, буде не зайвим провести очищення клем, а також обробку висновків за допомогою стандартного мастила. Послідовно потрібно підключати плюс, а потім мінус. Демонтаж старої батареї відбувається у зворотній послідовності.

Акумулятори Горенка ціна

Акумулятори Горенка ціна

Оптимальний вибір. Купити автомобільний акумулятор Горенка нескладно, але при цьому витрачаються значні кошти. Тож збереження у робочому стані власного агрегату слід виключити ситуації, у яких може бути повністю розряджений. Якщо двигун з тих чи інших причин не запускається більше п'яти разів при повністю стиснутому зчепленні, слід розпочинати ремонт, а не продовжувати порожні спроби. А якщо ні, то доведеться обов'язково купити акумулятор на авто Горенка.

Справа в тому, що численні спроби завести двигун стають причиною глибокого розряду, хоча сам автомобіліст може про це не підозрювати. Взимку також виникають певні складнощі, пов'язані із запуском. У цей час найкраще використовувати АКБ, які демонструють потужні пускові струми. Такі акумулятори купити можна на нашому сайті. Компанія працює на ринку вже багато років, тому має високу репутацію.

На акумулятори Горенка ціна приємно здивує кожного відвідувача сайту. Ми пропонуємо широкий вибір батарей від провідних виробників, які ретельно стежать за якістю своєї продукції. Оперативна доставка дозволить продовжити експлуатацію авто без зволікань.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00