АВТО-АКУМУЛЯТОРІ
Доставка і оплата
Спеціальні пропозиції
Контакти

Акумулятори Стоянка

Наші магазини є в Києві, в Ірпені, Вишневому, ми можемо доставити Вам акумулятор Кур'єром, або Ви можете обрати найближчий магазин і забрати самовивозом.

Купити авто акумулятор Стоянка

Купити авто акумулятор Стоянка

Кальцієві та сурм'янисті акумулятори. За багаторічний період експлуатації автомобільних джерел живлення їх конструктивні особливості встигли не раз серйозно змінитися, тому сучасні покупці вільні самостійно вирішувати, який агрегат оптимально підходить для їхнього транспортного засобу. Купити авто акумулятор Стоянка не є складним завданням, але значно важче зрозуміти яку з моделей краще вибрати. У більшості випадків розглядають два основних кандидати – кальцієві та малосурм'янисті пристрої.

Різниця між популярними батареями. Ті, хто вирішив купити акумулятор на авто, обов'язково задаються питанням, у чому відмінності між існуючими АКБ. Адже саме на їх основі найпростіше дійти висновку про те, яка з батарей буде вигіднішим вибором у конкретній ситуації. Ключова відмінність полягає у виборі матеріалу, який використовується при штампуванні пластин.

На акумулятори Стоянка ціна невелика, тому що сьогодні їх виробляють із доступних матеріалів – пластику та свинцю. Тим не менш, цей метал має порівняно високу м'якість, що може стати причиною деформації в подальшому. Для виключення такого негативного ефекту використовують:

  • кальцій;
  • сурма.

Кожен із цих матеріалів виступає в ролі легуючої добавки, що дозволяє змінити початкові властивості свинцю, досягаючи бажаних параметрів. Так як акумулятори купити залишається популярним запитом, то варто зауважити, що сьогодні більшість автомобілістів зупиняють свій вибір на кальцієвих батареях.

Акумулятори Стоянка ціна

Акумулятори Стоянка ціна

Надійність та продуктивність. Скориставшись кальцієм, виробники змогли впоратися із найголовнішою проблемою, яка полягає у википанні рідини під час протікання хімічних реакцій. При використанні даного металу вдається підвищити тривалість експлуатації без доливання води до 12 місяців, тоді як сурм'янисті батареї вимагали обслуговування вже після 1-2 місяців.

Позитивним моментом є зниження маси агрегату. У зв'язку з усім вищесказаним купити авто акумулятор Стоянка кальцієвого типу бажає дуже багато. Не менш важливим моментом є збільшення пускового струму, що має велике значення. Щоб забезпечити необхідну тривалість, слід купити акумулятор на автостоянку разом з ефективним зарядним пристроєм.

Щоб позбутися недоліків обох технологій, було вирішено використати гібридну технологію. Якщо акумулятори купити цю категорію, то в них одночасно будуть пластини з кальцієм і сурмою. Але практично такий пристрій поступається кожному окремому типу, маючи усереднені характеристики. Ми пропонуємо вам можливість самостійно вибрати відповідний агрегат. На акумулятори ціна приємно здивує кожного автомобіліста. Наші співробітники завжди готові допомогти покупцеві прийняти правильне рішення.Статті
19 Травня 2021
Вітаємо, ми відкрили новий пункт видачі замовлень у селі Шпитки, Київська..
24 Грудня 2019
25.12 Працюємо короткий день 31.12 Працюємо Короткий день 1.01 Вихідний..
31 Жовтня 2019
Усім привіт. Для Вас ми змінили свій графік роботи та тепер працюємо довше...
13 Липня 2018
6 Березня 2018
Сердечно вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня. 8 березня магазин не..
НАШІ МАГАЗИНИ:

Телефони:

Киевстар (097) 043-08-88
  Vodafone (099) 984-78-88
Lifecell      (093) 549-50-00